Відбулося засідання комісії щодо надання дозволу (закупку) природних рослинних ресурсів місцевого значення

2019-07-03 11:54:07
Під керівництвом першого заступника голови Тячівської  районної державної адміністрації Михайла Полажинця  відбулося засідання комісії з питань заготівель природних рослинних ресурсів місцевого значення.

Участь у засіданні також взяли: начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Тетяна Миколайчук, начальник відділу аналізу і прогнозу соціально-економічного розвитку РДА Еріка Лойош, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Юрій Дан та ін.
 На порядок денний було винесено питання  щодо надання дозволу (закупку) природних ресурсів місцевого значення господарюючим суб’єктам, а саме чорниці. Відтак члени комісії розглянули пакети документів, подані суб'єктами господарювання та погодили відповідні дозволи.
В ході роботи комісії також було обговорено проблемні питання, які виникають в процесі заготівлі лісових ресурсів місцевого значення та надано пропозиції щодо їх усунення.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації