• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

  Ремонт доріг у Тячівському районі продовжується

  Попри певні труднощі з ремонтом доріг, з якими довелося стикнутися через складні погодні умови та перебої з фінансуванням, роботи в населених пунктах Тячівщини продовжуються. 

  Керівництвом державної  адміністрації зроблено все можливе, щоб здійснити поточні ремонти доріг місцевого значення. Що стосується  доріг, які знаходяться на балансі району, то проведені всі  тендерні процедури і здійснюється їх ремонт.   Також з районного бюджету було виділено по двісті тисяч майже на кожне село на дороги обласного значення, і роботи на сьогодні проводяться в межах цих фінансових можливостей. 
  На жаль, щоб виконати весь об'єм  необхідних робіт, коштів не вистачає. Таким чином залишилось незавершені ремонти в селі Біловарці та Ганичі, і дорожники вже змушені перейти в село Калини. 
  Втім ремонти будуть продовжені за рахунок коштів обласного бюджету. Наразі триває процедура перерозподілу коштів дорожнього фонду і буквально наступного тижня з приводу цього планується засідання бюджетного комітету Верховної Ради України. При поступленні фінансування дорожники одразу приступлять до ремонту тих ділянок в населених пунктах району, які поки що не вдалося завершити. 
  Просимо мешканців Тячівщини з порозумінням поставитися до даної ситуації і не провокувати порушення громадського спокою та безпеки учасників дорожнього руху в населених пунктах району! 
  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації