• Новини / Суспільство

  Ігор Бондаренко: Потрібно переходити від слів до справ

  В облдержадміністрації відбулася зустріч з депутатом Європарламенту та словацькими дипломатами

   12 липня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко провів перемовини з депутатом Європарламенту та словацькими дипломатами.
  Член партії Християнсько-демократичний рух Словаччини (група Європейської народної партії у Європейському парламенті) Іван Штефанєц, генеральний консул Словацької Республіки Мірослав Мойжіта та консул з економічних питань Даніел Цабан цікавилися суспільно-політичними та економічними процесами, які нині відбуваються в Україні і на Закарпатті зокрема. 
  Ігор Бондаренко поінформував гостей про завдання, які ставить перед місцевою владою Президент Володимир Зеленський щодо наведення ладу в державному управлінні, боротьбі з корупцією тощо.
  –       Закарпаття зацікавлене у добрих і дружніх стосунках з усіма сусідами, в тому числі Словаччиною, – сказав Ігор Бондаренко. – Маємо сподівання на словацькі інвестиції в наш край. Тим більше, що для цього тут є чудові природні ресурси і людський потенціал. Так само й наш бізнес, сподіваюся, вкладе свої капітали у Словаччину. Вже час переходити від слів до справ. Можемо, зокрема, взаємодіяти у реалізації міжнародних угод, які вже укладені, сприяти розвитку бізнесу, належному облаштуванні пунктів пропуску на наших кордонах тощо. У нового керівництва краю є бажання працювати над вирішенням проблем і всіляко сприяти добросусідським, взаємовигідним відносинам між Закарпаттям і Словаччиною.
  Іван Штефанєц акцентував на зацікавленості Європарламенту і Словацької Республіки у розвитку України як демократичної, європейської, цілісної держави та припиненні російської агресії.
  –       Я в Європарламенті буду всіляко опікуватися вирішенням проблем України, – сказав І. Штефанєц. – Ми переконані, що парламентські вибори у вас пройдуть на високому демократичному рівні і після формування нового українського уряду наша співпраця посилиться. Вітаю вас з призначенням на посаду голови облдержадміністрації і запрошую відвідати Словаччину.
  Ігор Бондаренко з вдячністю прийняв запрошення і в свою чергу запросив словацьких підприємців взяти участь у бізнес-форумі, який восени відбудеться в Ужгороді. Після завершення перемовин сторони обмінялися пам’ятними подарунками.