• Новини / Суспільство / Головне

Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тячівській РДА

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

19 липня 2019 року під головуванням в. о.  голови Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалися питання:  про влаштування малолітньої дитини в Свалявський будинок дитини та про припинення піклування над дитиною позбавленою батьківського піклування.

У роботі комісії взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Присутніми  обговорено проблемні питання, надано рекомендації керівників районних служб.

За результатами комісії прийняті виважені рішення з метою захисту прав та інтересів дітей.

Прес – служба Тячівської райдержадміністрації