В Ужгороді відбудеться фестиваль «Маркет Мов» (АНОНС)

2019-07-24 12:15:07
Міністерство інформаційної політики України спільно з соціальним Проектом з вивчення іноземних мов «Lingva Skills» за сприяння Закарпатської облдержадміністрації
у суботу, 27 липня, на площі Народній в Ужгороді проведуть публічний захід – фестиваль «Маркет Мов».
Передбачається, що з 12.00 до 21.00 на центральній площі області пройдуть майстер-класи  з вивчення іноземних мов, виставка провайдерів навчальних послуг, тренування з англійської мови, демонстрація кінофільмів іноземною мовою та їх обговорення, інтелектуальні ігри англійською мовою, засідання розмовних клубів. Діятиме дитяча зона.
Найголовнішою подією дня стане проведення тренінгу «Вивчати або засвоювати іноземну мову» в якому буде розкрито питання в чому різниця між комунікативною методикою та природним засвоєнням мови мозком людини.
Завершить фестиваль концерт за участі лідера популярного гурту «Мандри» Сергія Фоменка.