Рятувальники нагадують громадянам про небезпеку при спалюванні сухої трави та сміття

2019-07-26 13:58:07
З настанням відносно теплої погоди громадяни починають активно спалювати рештки сухої трави на городах та присадибних ділянках.
Ці необдумані дії вкрай небезпечні, оскільки призводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах.
Трава та сміття легко займаються від сірника або цигарки, а полум’я швидко розповсюджується на значні території. Окрім того, що вогонь загрожує життю та здоров’ю громадян, він завдає значних матеріальних збитків. Так, днями у с.Дулово,Тячівського району хлопчик 2008 р.н.отримав опіки 2-го ступеня,внаслідок порушення правил пожежної безпеки під час спалювання сміття.
Будьте пильні та обережні!
Тячівський РВ УДСНС