• Новини / Суспільство

Ігор Бондаренко обговорив нагальні питання з угорським дипломатом

У понеділок, 29 липня, голова Закарпатської облдержадміністрації Ігор Бондаренко зустрівся з Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бугайлом.

Дипломат подякував очільнику області за можливість зустрітися і обговорити нагальні питання.
    Під час зустрічі, яка проходила у невимушеній атмосфері, Ігор Бондаренко зазначив, що Закарпатська обласна державна адміністрація вдячна угорській стороні за готовність долучитися до зусиль Уряду України з ліквідації наслідків нещодавнього буревію на Закарпатті.
    –       Я поінформую Президента України Володимира Зеленського та Український Уряд про таку ініціативу Уряду Угорщини. Запропонована Міністерством зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини допомога на ремонт даху Сюртівської ЗОШ І-ІІІ ступенів стане слушним доповненням до заходів, що вживаються Урядом України, – зазначив голова ОДА.
    Сторони обмінялися думками з інших актуальних питань та домовилися про тісну співпрацю і в майбутньому.