В облдержадміністрації обговорили питання оздоровлення та реабілітації учасників АТО

2019-08-07 14:54:53
Під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Петрішки 6 серпня відбулася селекторна нарада з керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій і міськвиконкомів.

Учасники розглянули питання забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО, проведення психологічної реабілітації бійців, їхню соціальну та професійну адаптацію, забезпечення окремих категорій населення України технічними та іншими засобами реабілітації, реабілітацію дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.
За підсумками селекторної наради керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій і міськвиконкомів дані відповідні доручення щодо забезпечення у 2019 році своєчасного, ефективного та цільового використання бюджетних коштів.