• Новини / Актуальне / Головне

Привітання з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України

Шановні мешканці району!

Від щирого серця вітаємо вас із Днем Державного Прапора України та величним святом - Днем незалежності України!
    З того часу, як над країною офіційно було піднято синьо-жовтий прапор, ми пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює  усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.
    Від імені районної державної адміністрації та районної ради вітаємо вас із цими великими загальнонаціональними святами.
    То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.
    Від усього серця бажаємо вам, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.
    З повагою, в.о. голови райдержадміністрації Михайло Полажинець,
    та  голова районної ради Іван Фабрицій