ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ УШАНУВАВ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ ДЕРЖАВИ

2019-08-30 10:37:43

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у заходах з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Церемонія відбулася біля будівлі Міністерства оборони України. Під час заходу зачитали прізвища 223 військовослужбовців, які загинули цього дня у різні роки. Пам’ять кожного захисника вшанували ударом у дзвін і салютом із зброї Почесної варти. Глава держави поклав квіти до Пам’ятного дзвона.
У Залі пам’яті військовослужбовці роти Почесної варти у присутності Президента перегорнули сторінку Книги пам’яті, в якій зазначені імена загиблих захисників України, на дату 29 серпня. Володимир Зеленський поклав квіти біля Книги пам’яті.
Також Президент поспілкувався з родичами загиблих захисників.
Остання зміна сторінки: 29-08-2019 11:42