Служба у справах дітей облдержадміністрації організувала пізнавальну екскурсію (+ ФОТО)

2019-09-02 11:38:50
Сьогодні, 30 серпня, до Кінологічного центру ГУ НП України у Закарпатській області завітали вихованці обласного притулку для дітей з смт. Батьово та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м.Свалява). Акцію організували спеціалісти Служби у справах дітей облдержадміністрації.

Начальник кіноголічного центру Олександр Лазар розповів дітям історію створення установи, специфіку роботи кінологів.
Аби продемонструвати навички собак, фахівці організували для діток показові виступи.  Малеча із захопленням не тільки спостерігала за тим як вівчарки виконують команди, долають смугу перешкод, затримують умовного злочинця та знаходять зброю, а й брала участь у показових виступах.
Дітлахи мали змогу оглянути сектор із вольєрами, де проживають собаки та територію для їхнього тренування, а крім того – отримати чимало позитивних емоцій.
Приємно відзначити, що  незважаючи на насичений графік, фахівці центру завжди раді бачити в себе гостей та організовувати для них цікаві та пізнавальні екскурсії.