У Варшаві Президент України взяв участь у меморіальних заходах з нагоди 80-річчя початку Другої світової війни

2019-09-02 11:56:45
Президент України Володимир Зеленський взяв участь у меморіальних заходах з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни, які пройшли 1 вересня у Варшаві.

За інформацією польської сторони, у заходах взяли участь близько 40 закордонних делегацій. Зокрема, до Варшави прибули Віце-президент США Майк Пенс та Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр.
Президенти, глави урядів і делегацій залишили записи у Книзі пам’яті, а також зробили символічні удари у Дзвін пам’яті.
Глава Української держави разом з іншими учасниками меморіальних заходів приєднався до церемонії покладання вінка до могили Невідомого солдата.
Присутні вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.