Вітання з Днем міста!

2019-09-14 08:07:38

Шановні Тячівці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

Це особливий день, бо іменини рідного міста - це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою  батьківщину, сповнюємося почуттям  єдиної   родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю  згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував  традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Дякуємо кожному з вас, шановні городківчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій   районного центру, покращення добробуту його жителів.

Усім мешканцям нашого славетного краю бажаємо   міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З повагою,

в. о. голови державної адміністрації Михайло Полажинець та голова районної ради Іван Фабрицій