• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

  В Тячівській РДА відбулась нарада з головами сільських, селищних рад району та представниками лісового господарства Тячівщини


  Сьогодні в Тячівській РДА  під керівництвом  в. о. голови державної адміністрації Михайла Полажинця та  військового  комісара, підполковника  Юрія Клюшника, відбулась нарада щодо висвітлення та проведення навчальних зборів резервістів  та військовозобов’язаних  підрозділів територіальної оборони  Закарпатської області. Участь також прийняли голови сільських, селищних рад району та представники лісового господарства Тячівщини.

  У ході зустрічі Юрій Петрович наголосив присутнім, що планове завдання  стоїть під загрозою ризику, тому тільки співпрацюючи разом ми зможемо його виконати. 

  Для цього нам потрібна тісна взаємодія між військовим комісаріатом, головами сільських рад та правоохоронними органами.   Він також звернув увагу на якісне здійснення оповіщення військовозобов’язаних  щодо прибуття їх до районного військового комісаріату. На сьогоднішній час виконання планового завдання щодо  зборів резервістів та військовозобов’язаних підрозділів   територіальної оборони   виконано менше 50 відсотків, що  ставить під загрозу виконання планового завдання, яке визначено для Тячівського  району. 

  Акцентовано увагу і на тому, що резервісти та військовозобов’язані, які   залучатимуться на збори не проходитимуть службу в ООС.

  Зокрема, військовий комісар, підполковник Юрій Клюшник   відмітив, що  громадяни,  які не проходили військову службу мають можливість взяти до рук зброю та пройти   підготовку в підрозділах територіальної оборони Закарпатської області. Призовники, які не проходили строкову військову службу, після виконання обов’язків служби у військовому резерві протягом 2-х контрактів в підрозділах територіальної оборони Закарпатської області, звільнятимуться від призову на строкову військову службу. Прошу не ставити перепонів щодо прибуття підлеглих Вам працівників на збори, а сприяйте, щоб навчитись, як захищати наше рідне Закарпаття, стати справжнім чоловіком, захисником своєї землі.


  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації