• Новини / Суспільство

  До уваги пільговиків !!!


   

              

  У К Р А Ї Н А

  ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

  ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  вул. Незалежності 29, м. Тячів, 90500 тел. (03134)3-38-68, 2-10-92, 3-37-60 факс

  e-mail: 03192922@mail.gov.uaкод ЄДРПОУ 0319292

    Тячівське управління соціального захисту населення повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 807 „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов  Кабінету Міністрів України” змінено механізм надання пільг. Ця постанова набирає чинності з 01 жовтня 2019 року. 

           Згідно Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 пільги громадянам на оплату житлово-комунальних послуг будуть надаватися у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів розрахованої суми пільги на рахунок Мінсоцполітики в АТ “Ощадбанк” та за заявою пільговика у грошовій готівковій формі за умови подання такої заяви  управлінню соціального захисту населення до 15 жовтня та до 15 травня на опалювальний та неопалювальний період.

           Пільговикам, яким право на пільги визначається з урахуванням доходів, а саме: особам, які мають право на пільги за соціальною ознакою згідно з Законами України   „Про освіту”, „Про охорону здоров”я”, „Про бібліотеки і бібліотечну справу”, „Про культуру”, „Про жертви нацистських переслідувань”, „Про  статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ та деяких інших осіб і їх  соціальний захист”, „Про соціальний захист дітей війни”, „Про охорону дитинства”, необхідно звернутися до управління з декларацією про доходи за попередні шість місяців перед зверненням.

           Згідно   Постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 498 „Про внесення змін до Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного доходу сім”ї” розмір середньомісячного сукупного доходу сім”ї не повинен перевищувати 2690,00 грн. 

           Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” затверджено єдині для всієї України норми житла та соціальні нормативи користування комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії.

           Зокрема, Постановою встановлено соціальну норму житла для громадян, які відповідно до законодавства мають  пільги з оплати житлової послуги в розмірі 21 кв. метр опалювальної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім”ю. 


  Тячівське управління  соціального захисту населення