• Новини / Інформують рятувальники

Вітання з Днем рятівника!

Щиро вітаю усіх рятувальників та працівників цивільного захисту Тячівського району, а також пенсіонерів та ветеранів з професійним святом - Днем рятівника! Яке відзначається 17 вересня. Відзначення нашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

НАЧАЛЬНИК ТЯЧІВСЬКОГО РВ УДСНС

УКРАЇНИ У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ