• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

З професійним святом-Днем рятівника!

Щиро вітаємо  усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Тячівщини  з професійним святом - Днем рятувальника!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте, цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів. Мужні люди в мирний час, ви завжди на варті. У святковий час для вас нашу прийміть вдячність.

Зі святом Вас!

З повагою,

В. о. голови державної адміністрації Михайло Полажинець та голова районної ради Іван Фабрицій