ІГОР БОНДАРЕНКО ДАВ ІНТЕРВ’Ю АМЕРИКАНСЬКИМ ЖУРНАЛІСТАМ

2019-09-24 14:13:10

Голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко розпочав свій черговий робочий тиждень з надання інтерв’ю журналістам газети «Нью-Йорк Таймс» Ендрю Хіггінсу та Джеймсу Хіллу.
Заокеанські медійники порушували теми доцільності зведення вітряків на Боржавській полонині, розширення спортивного комплексу «Буковель» через будівництво лижної бази на горі Свидовець. Цікавилися чи створить це додаткові робочі місця і дасть можливість повернути велику кількість заробітчан додому. Також йшлося про покращення інфраструктури, збільшення туристів до Закарпаття. Не оминули гостре питання – співіснування нацменшин краю, особливо провокації проти угорської спільноти.
Ігор Бондаренко надав вичерпні відповіді на питання журналістів. Інтерв’ю з очільником краю буде опубліковано незабаром.

Остання зміна сторінки: 23-09-2019 12:04