В. о. голови Михайло Полажинець провів нараду з начальниками відділів Тячівського УСЗН та завідувачами секторів Дубівського відділу УСЗН Тячівської державної адміністрації

2019-09-24 14:35:48

Сьогодні за участі в. о. голови  Тячівської райдержадміністрації Михайла Полажинця проведено нараду з начальниками відділів   Тячівського УСЗН та завідувачами секторів Дубівського відділу УСЗН Тячівської державної адміністрації щодо оптимізації структури та скорочення чисельності працівників.

Участь у нараді також взяли – заступник голови Тячівської РДА Віктор Погар, керівник апарату державної адміністрації  Богдан Макусій та начальник Тячівського УСЗН державної адміністрації Василь Бонка.

Оптимізація структури та скорочення чисельності працівників районної державної адміністрації будуть проведені після прийняття підзаконних актів вищестоящими інстанціями щодо затвердження граничної чисельності працівників та рекомендаційного переліку структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій і доведено до виконавців.

У ході наради присутні   обговорили та проаналізували дане питання.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації