ПИТАННЯ ФОРМУВАННЯ ПОЗИТИВНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ ОБГОВОРИЛИ НА ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

2019-09-27 12:40:55
25 вересня відбулось засідання колегії департаменту економічного розвитку і торгівлі за участі представників економічних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Участь в роботі колегії взяв також заступник голови облдержадміністрації  Олексій Гетманенко.
Детальному обговоренню підлягали питання щодо формування технічних завдань до Плану заходів з реалізації Регіональної стратегії розвитку області на період 2021 – 2027 років відповідно до затверджених стратегічних цілей, формату проведення інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи», внесення змін до обласної програми соціально-економічного розвитку на 2020 рік та критеріїв відбору проектів, що плануються до впровадження в наступному році, реалізації інвестиційних проектів в рамках секторальної бюджетної підтримки, зокрема в туристичній сфері – «Розвиток туристичної інфраструктури Закарпатської області через покращення навігаційних елементів та встановлення туристичних стоянок».
Акцентовано увагу на важливих для області пріоритетах під час розроблення планувальних документів, які б дозволили зробити регіон конкурентоспроможним – створення нових робочих місць, умов для впровадження якісних освітніх та медичних послуг населенню, адміністративно-територіальному плануванні з урахуванням економічної екологічної, інфраструктурної складової та збереження культурної спадщини.
«Запорукою успішного досягнення запланованих результатів повинно бути чітке розуміння реального стану справ в кожній сфері господарського комплексу області в поєднанні з реальними фінансовими можливостями для виконання поставлених завдань», – підкреслив  Олексій Гетманенко.