ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ УЧИТЕЛЯ

2019-10-04 15:02:59

Дорогі освітяни!

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто сходинка за сходинкою супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Це свято вшановує інтелект, професіоналізм, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих вже людей протягом усього життя.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага. Висловлюю Вам високу вдячність за труд, мужність, самовідданість і талант. Миру і злагоди усім вашим родинам.

Зі святом Вас, дорогі вчителі!

З повагою,

В. о. голови державної адміністрації   Михайло Полажинець