Відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

2019-10-09 12:07:14

Сьогодні, 9 жовтня в Тячівській державній адміністрації  під головуванням заступника голови державної адміністрації Віктора Погара та за участі в. о. голови РДА Михайла  Полажинця відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В ході роботи присутніми  розглянуто питання щодо виділення коштів на проведення першочергових невідкладних робіт по недопущенню розмиву правобережної дамби на р. Теребля в смт. Буштино між автомобільним та ж/д мостами.  Оскільки  є велика вірогідність при настанні паводку чи повені припинення руху транспорту по автомобільній дорозі державного значення Мукачево-Рогатин та підтоплення значної кількості житлових будинків та с/г угідь.

Відтак комісією прийнято рішення виділити кошти   Тячівському МУВГ для проведення даних робіт.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації