• Новини / Головне / Розпорядження голови РДА

Розпорядження в.о. голови РДА "Про початок опалювального періоду 2019/20 року"

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА державна адміністрація

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

____16.10.2019____                           Тячів                                 №___477___

Про початок опалювального періоду 2019/20 року

Відповідно до статей 6, 20 і 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року        № 630 „Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації від 01.10.2019 № 535 „Про початок опалювального періоду 2019/20 року”, у зв’язку із пониженням температури повітря, особливо у гірських населених пунктах, з метою забезпечення температурного режиму у закладах соціальної сфери району:

1. Управлінням державної адміністрації: освіти, соціального захисту населення; відділам державної адміністрації: культури, охорони здоров’я; пропонувати органам місцевого самоврядування, установам бюджетної сфери:

1.1. Розпочати опалювальний період 2019/20 року для закладів соціального захисту населення, охорони здоров’я, культури, освіти, установ бюджетної сфери, забезпечивши температурний режим у приміщеннях закладів соціальної сфери та бюджетних установах з урахуванням середньодобової температури зовнішнього повітря.

2. Керівникам установ та організацій забезпечити постійний контроль за використанням газу і твердого палива, в разі підвищення температури зовнішнього повітря обмежувати роботу котелень.

3. Головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити своєчасність розрахунків за спожиті енергоносії у межах виділених асигнувань.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Погара В. О.

В. о. голови

державної адміністрації                                               Михайло ПОЛАЖИНЕЦЬ