• Новини / Суспільство

У Закарпатській ОДА відзначили учасників навчальних зборів територіальної оборони

18 жовтня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко вручив нагороди учасникам навчальних зборів підрозділів територіальної оборони.

Користуючись приємною нагодою, він звернувся до присутніх з теплими вітальними словами та побажаннями:
              - Сьогодні ми зібрались, щоб відзначити тих, хто проявив найбільшу активність в підготовці і проведенні цих навчань. Без Вашої участі і допомоги нам не вдалося б підвищити рівень боєздатності підрозділів територіальної оборони нашої області, провести військові навчання з резервістами на високому рівні. Кожен із вас на своєму рівні зробив свій внесок і за це Вам щира вдячність, - наголосив Ігор Самійлович.
              Тож, Почесні відзнаки оперативного командування «Захід» посмертно присвоєно солдатам Роланду Попович та Володимиру Бричак. Присутні їхні  матері - Катерина Попович та Ілона Бричак одержали з рук очільника краю ці нагороди і букети квітітв.
              Такою ж Почесною відзнакою нагороджено заступника голови Закрапатської ОДА Ярослава Галаса.
              Також грамоти та цінні подарунки вручено ще 17 учасникам начальних зборів.