Відзначено 75-річницю визволення Закарпаття від нацистських окупантів

2019-10-31 09:43:48
Саме 75-років над нами, мирне небо. Мим радіємо, що можна спокійно навчатися, жити, будувати своє майбутнє. Але завжди потрібно пам’ятати, якою дорогою ціною завойоване наше щастя.

29 жовтня в галереї ім. Ш. Голлоші, відбулась зустріч працівників культури району на яку завітала Гайналій Лідія Василівна, ветеран Другої світової війни.
Захід розпочали ведучі Діана Шпілка ( провідний методист РМЦ) та Рената Риго (художній керівник РБК),  які коротко розповіли про визволення територій Закарпаття від фашистських загарбників. Далі зустріч перейшла у формат товариського спілкування, присутні уважно слухали розповідь Лідії Василівни про війну і своє життя. Книжкову виставку «Між життям мости» підготували працівники центральної дитячої бібліотеки.