• Новини / Суспільство

    Відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років

    24 жовтня, у великому залі засідань Закарпатської облради відбулося 6-те засідання робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років та плану заходів з її реалізації.

    Під час засідання робочої групи присутніх було ознайомлено з ідеями щодо проектів регіонального розвитку до Плану заходів з реалізації завдань Стратегії-2027 та стратегічною екологічною оцінкою. Учасники обговорили звіт стратегічної екологічної оцінки (СЕО) Стратегії-2027 та проектні ідеї до Плану заходів з реалізації Стратегії.
    Було вирішено схвалити звіт СЕО з дотриманням вимог чинного законодавства та термінів щодо процедури громадського обговорення (консультацій), членам робочої групи задля об'єктивності та неупередженості належить здійснити оцінювання технічних завдань проектів до Плану заходів з метою формування кінцевого бачення комплексу ідей, що плануватимуться до впровадження.