В УЖГОРОД ДОСТАВЛЕНО СИРОВАТКУ ВІД ДИФТЕРІЇ ІЗ СУСІДНІХ ОБЛАСТЕЙ

2019-10-31 15:48:35
Облдержадміністрація тримає на пильному контролі ситуацію із спалахом дифтерії в Ужгороді.

Нагадаємо, що напередодні на небезпечну інфекційну недугу захворіли 15 студентів-індусів. Усіх їх госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні.
Оскільки в області було в наявності лише 8 флаконів антитоксину, заступник голови облдержадміністрації Олексій Гетманенко дав доручення департаменту охорони здоров'я ОДА вирішити питання забезпечення хворих необхідними препаратами. В.о. директора департаменту Єлизавета Біров повідомила, що сьогодні, 26 жовтня, вранці в Ужгород спецтранспортом доставлено 8 флаконів антитоксину. По три дали Львівська та Чернівецька області, 2 - Івано-Франківська. 100 флаконів антитоксину придбала Індія.
Наразі перевіряється наявність реєстрації цього препарату в Україні. Якщо він відповідатиме нашим вимогам, то вже 30 жовтня його доставлять літаком в Ужгород. Наразі стан хворих стабільний, нових випадків захворювання не виявлено. Ситуація перебуває на постійному контролі МОЗ України та департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА.