• Новини / Оголошення

ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

про оголошення конкурсу
    з відбору суб’єкта оціночної діяльності
    для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

м. Тячів                                                                                          13. 11. 2019 року
    Комісія з визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого викупу.
    Дата та час проведення конкурсу –  28 листопада 2019 року, 10:00 год.
    Місце проведення конкурсу – м. Тячів, вул. Незалежності, 30, приміщення Тячівської районної державної адміністрації, ІІІ- ій поверх (малий зал райдержадміністрації).
    Відомості про об’єкт оцінки:
    Земельна ділянка, розташована за адресою: на території Калинівської сільської ради, вулиця Джона Ленона б/н, Тячівського району Закарпатської області, за межами населеного пункту:
    • площа – 0,1040га;
    • кадастровий номер 2124482800:01:002:0090;
    • цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель тогівлі.
    Конкурс здійснюється відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженим Наказом Фонду державного майна України від 31.12.2015року №2075 зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.01.2016 року за №60/28190.
    Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті за адресою: м. Тячів, вул. Незалежності, 30, юридичний відділ райдержадміністрації.(каб.320)
    Кінцевий термін подання заяв на участь у конкурсі – 27 листопада 2019 року до 17.00 год.
    Контактний телефон: 3-25-20.
    Офіційний веб-сайт Тячівської районної державної адміністрації: http://tyachiv-rda.gov.ua/
     Голова комісії з визначення
    суб’єкта оціночної діяльності