• Новини / Суспільство

ІГОР БОНДАРЕНКО ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

12 листопада, голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко провів особистий прийом громадян, на який прийшло 35 мешканців області – кожен зі своїми питаннями.

Зокрема, громадяни звертались до очільника області із житловими та земельними питаннями, щодо надання матеріальної допомоги, забезпечення медикаментами та лікуванням, з питаннями якості доріг, формування ОТГ тощо.
    На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення, а також очільник області дав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.
    Окремі з них взято на особистий контроль голови обласної державної адміністрації.
    Прес-служба ОДА