• Новини / Заходи / Суспільство

Представниками служби обласної адміністрації проведено семінар-навчання щодо провадження діяльності з усиновлення

Сьогодні, 14 листопада, в малому залі Тячівської районної ради проведено семінар-навчання з питань усиновлення, дотримання вимог законодавства щодо здійснення нагляду за умовами проживання та виховання усиновлених дітей, де були присутні представники служби у справах дітей  Хустської, Рахівської  РДА та м. Хуст.
             Захід відбувся за підтримки Коцьора О.А. – директора Ресурсного центру у Закарпатській області ГО «Справа Кольпінга в Україні» та Бапкіни А.О.- радниці з розвитку соціальної згуртованості у Закарпатській області програми «Радник з питань ВПО».
            Під час  робочої зустрічі головний спеціаліст  сектору опіки і піклування Мар’яна Трунтаєва  звернула увагу присутніх  на   внесенні змін до Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей (постанова Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 року № 603). В ході проведення семінару були розглянуті наступні питання:
             - Щодо підготовки органами опіки та піклування райдержадміністрації висновків іноземним громадянам при наданні згоди на усиновлення (лист Міністерства соціальної політики України від 12.07.2019 №12926/02-19/37).
             - Забезпечення прав дітей в процесі провадження діяльності з усиновлення (методичні рекомендації Міністерства соціальної політики України від 22.10.2019 № 18236/0/2-19/37.
            - Стан наповнювання карток дітей, які підлягають усиновленню в ЕІАС «Діти».
            - Робота органів опіки та піклування райдержадміністрацій та міськвиконкомів при наданні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів (постанова КМУ від 05.04.2017 №268) та інші.
            Також учасниками семінару обговорено ряд інших актуальних питань, які   виникають у роботі з соціально незахищеними категоріями населення та намічено оптимальні шляхи їх вирішення.
             Відмічено позитивні результати роботи служби у справах дітей  завдяки налагодженню тісної співпраці.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації