Департаменти та управління ОДА підписали Меморандум з Громадською радою (+ ФОТО)

2019-11-18 11:19:27
Протягом 13-14 листопада відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Громадською радою, утвореною при обласній державній адміністрації та низкою структурних підрозділів ОДА:
департаментом фінансів, департаментом економічного розвитку і торгівлі, департаментом освіти і науки, департаментом екології та природних ресурсів, департаментом охорони здоров’я, департаментом агропромислового розвитку, департаментом культури, департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, департаментом інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства, управлінням молоді та спорту, управлінням містобудування та архітектури, управлінням капітального будівництва, відділом запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами, службою у справах дітей.
Голова Громадської ради Михайло Греньо та керівники департаментів, управлінь та відділів ОДА, укладаючи документ про співпрацю, домовились про взаємодію та координацію діяльності для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в соціальних змінах області через налагодження конструктивного діалогу громадськості та впровадження громадських ініціатив.
Прес-служба ОДА