В приміщенні районного будинку культури відбулась зустріч членів громадської організації «Митці Тячівщини» в приміщенні районного будинку культури.

2019-11-18 11:45:48
На зустрічі виступив начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Антонович Гудак.

Любов Бобрушко , голова громадської організації , прозвітувала про роботу за поточний 2019 рік .
Керівників осередків запрошувала до слова в. о. директора будинку культури Сасин Наталія Йосипівна.
Виступили: Драгун Юлія, Микуляк Тетяна, Наталія Орос, Ганна Розман, Павло Євреш , Фіцай Наталія, Кошілко Галина.
Підсумувавши роботу ГО, вирішили: створити сайт, видати книгу про членів ГО «Митці Тячівщини», організувати фестиваль «Художнього слова» та прийняли Наталію Мелеш до ГО «Митці Тячівщини».
На закінчення зустрічі Сасин Н. Й, вручила грамоти відділу культури активним членам ГО.
13 листопада відбулась зустріч членів громадської організації «Митці Тячівщини» в приміщенні районного будинку культури.