СЕМІНАР – НАВЧАННЯ ЩОДО ВДОСКОНАЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРОВЕДЕНО В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

2019-11-19 09:35:22
У межах програми «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб,
ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту», яка реалізується неурядовою організацією «Stabilization Support Services», за підтримки посольства Великої Британії 15 листопада 2019р. у м. Ужгороді за ініціативи Радниці з питань ВПО у Закарпатській області та департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації проведено семінар «Актуальні питання соціального захисту внутрішньо переміщених осіб» для працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення області та об’єднаних територіальних громад, які задіяні у наданні послуг  внутрішньо переміщеним особам. Під час семінару обговорено питання опрацювання змін до нормативно-правових актів стосовно соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, роботи із персональними даними осіб в контексті Єдиної інформаційної бази даних ВПО та інші питання забезпечення прав ВПО.