• Новини / Суспільство

ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ З ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ ЩОДО ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

20 листопада, в Ужгородському міськвідділі поліції відбулися навчання з протидії торгівлі людьми.

Головний спеціаліст департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА Василь Савчин, голова Закарпатської громадської жіночої організації «Веста» Інна Сабадош та старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення з прав людини НПУ Тетяна Щерба провели навчання з працівниками поліції щодо протидії торгівлі людьми, індикатори виявлення постраждалих, види допомог, надали статистику, відповідні накази та нормативні акти.
    У рамках реалізації Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, подібні семінари для працівників Нацполіції області було проведено 12, 14, 18 та 19 листопада поточного року. Навчання пройшли 100 працівників поліції області з яких 32 жінки-поліцейські.
    Попередження торгівлі людьми шляхом підвищення рівня обізнаності суб’єктів взаємодії, а також громадян є одним із завдань соціального захисту населення.