В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛИСЯ ПЕРЕМОВИНИ З ВІЦЕ-КОНСУЛОМ США КАРЕНОМ АНТОНЯНОМ

2019-11-22 16:21:08
У середу, 20 листопада, в облдержадміністрації побував Віце-Консул США Карен Антонян.

З високим гостем зустрілися заступник голови ОДА Олексій Гетманенко, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Єлизавета Біров, заступник головного лікаря з медичної частини обласного кардіодиспансеру Марія Доценко, керівник обласної клінічної лікарні Юрій
Яцина, заступник директора обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології Андрій Смоланка.
Посольство США в Україні інформує своїх громадян, котрим потрібна медична допомога, про доступні медичні заклади в Україні. Віце-Консул США вирішив особисто ознайомитись і медичними закладами в Ужгороді та обмінятися контактними даними задля налагодження зв’язку.
Сторони обговорили співпрацю в сфері моніторингу пацієнтів – громадян США в Закарпатській області. Також йшлося про надання послуг пацієнтам у медзакладах краю та процедуру транспортування іноземців на батьківщину.