• Новини / Актуальне

  ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ РОМСЬКИХ ГРОМАД ОБГОВОРИЛИ ПІД ЧАС КРУГЛОГО СТОЛУ В УЖГОРОДІ


  У вівторок, 26 листопада, в Закарпатській облдержадміністрації відбулося засідання за круглим столом на тему «Безпека  у ромських  громадах Закарпатської області».
   Захід відбувся за участі заступника голови ОДА Ольги Травіної, представників ромських громадських організацій та лідерів ромських поселень,  керівників структурних підрозділів ОДА, представників правоохоронних органів, ГУДМС в області, членів Громадської ради при ОДА.
  Заступник голови ОДА Ольга Травіна зазначила, що тема ромської меншини є однією із знакових складових політики, яка в пріоритеті Європейського Союзу.
  - Безумовно для нашої області, де ромські поселення є найбільшими  в порівнянні з іншими областями України, це питання для нас – актуальне. Є багато складових і багато чинників тих проблем, які ми маємо вирішити і які стоять на порядку денному. В області працює обласна програма підтримки ромського населення. Вона закінчується в 2020 році, тобто весь наступний рік ця програма буде дієвою і її реалізація має на меті покращити всі питання життєдіяльності ромської меншини в нашому краї, - зазначила посадовець.
  Відтак присутні обговорили питання забезпечення правопорядку на території ромських поселень, соціальні та освітні питання, охорони здоров’я та працевлаштування ромів.
  Також учасниками засідання було вирішено створити обласну координаційну раду по питаннях ромських меншин.
  Остання зміна сторінки: 26-11-2019 15:15