• Новини / Суспільство

В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РОБОТА ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

26 листопада під головуванням  заступника голови комісії –  директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Михайла Петрішки відбулось засідання комісії з прийняття рішення щодо розподілу між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами об’єднаних територіальних громад у 2019 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
    За результатами проведеного аналізу потреб у коштах, обласна комісія вирішила схвалити розподіл додаткової субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для 12 дітей з метою придбання житла у сумі 3 958,4 тис. грн.
    Загалом цьогоріч за рахунок коштів субвенції з державного бюджету 77 дітей зазначеної категорії отримають грошову компенсацію для придбання житлових приміщень на суму 25 530,2 тисяч гривень.

Остання зміна сторінки: 27-11-2019 11:05