• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

Відбулось засідання координаційної ради у справах дітей

3 грудня  2019 року відбулось чергове засідання Координаційної ради у справах дітей Тячівської райдержадміністрації. Засідання провів голова Координаційної ради, в.о. голови райдержадміністрації  Михайло Полажинець. У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, служб, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї.

На порядку денному постали важливі питання:

Щодо неналежного виконання батьківських обов’язків сімей.

- Про здійснення соціального супроводу дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На засідання були запрошені сім’ї, в яких вчинено насильство та сім'ї, які перебувають на обліку, що потрапили в складні життєві обставини. Запрошеним сім”ям надано роз’яснення щодо соціально-правових наслідків асоціальної поведінки, попереджено щодо відповідальності за наслідки зловживання алкоголем, неналежного виконання батьківських обов’язків.
     За результатами засідання було прийнято рішення координаційної ради в інтересах захисту дітей.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації