КЕРІВНИКИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ ЗА УЧАСТІ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

2019-12-06 19:48:37
 3 грудня, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко та заступник голови ОДА Ольга Травіна,
керівники структурних підрозділів облдержадміністрації взяли участь у селекторній нараді, яку проводив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.
На селекторній нараді обговорювались питання виконання обласними адміністраціями резолюцій Прем’єр-міністра України за результатами селекторних нарад, які відбулися 17 жовтня та 8 листопада поточного року.Зокрема, йшлося про затвердження перспективних планів формування територій громад областей, моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг, запровадження постійними лісокористувачами ведення електронного обігу деревини. До Закарпатської облдержадміністрації зауважень не було, завдання відповідних доручень виконано в повній мірі.
    Крім того, на селекторній нараді Міністр Кабінету Міністрів України ДмитроДубілет презентував проект нормативного документу щодо встановлення та підрахунок КРІ (KeyPerformanceIndicators), ключові показники ефективності діяльності голів облдержадміністрацій, який буде запроваджено з 2020 року.
Прес-служба ОДА