• Новини / Суспільство

БЛАГОДІЙНИКІВ ЗАКАРПАТТЯ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ

Благодійників області запрошують до участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна” – загальнонаціональному проекті
    з відзначення в українському суспільному просторі кращих благодійників та благодійних ініціатив, старт якого було оголошено в жовтні 2019 року.
    Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.
    У конкурсі можуть брати участь благодійники, волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем в період з 1 січня по 31 грудня 2019 року.
    Переможців конкурсу „Благодійна Україна – 2019” визначатимуть у 24 номінаціях, за якими буде проводитись відбір. У кожній з конкурсних номінацій визначатиметься по три лауреати, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2020 року у м.Київ.
    Організатором та засновником конкурсу є Асоціація благодійників України, яка щорічно, при підготовці та проведенні конкурсу, традиційно співпрацює з державними органами влади.
    Ознайомитись з детальними умовами конкурсу та оформити заявку учасника можна на офіційному сайті конкурсу: http://blagoukraine.org.
    Кінцевий термін подання заявок для участі в Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2019” – 1 березня 2020 року (включно).
    Консультації про умови конкурсу можна отримати за телефоном (067) 164-04-11 або надіславши запит на електронну адресу: konkurs.blago@gmail.com.”