• Новини / Актуальне

  ПРО МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КАРПАТ ДИСКУТУВАЛИ ОЧІЛЬНИКИ ЗАХІДНИХ ОБЛАСТЕЙ


  У понеділок, 9 грудня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко взяв участь у конференції «Співпраця задля розвитку», яка відбулася у с.Плав'я Сколівського району Львівської області в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні.
  Відкрив захід організатор заходу - голова Львівської обласної ради, керівник Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Олександр Ганущин.
  Першою за програмою відбулася панельна дискусія під назвою: «Міжрегіональна співпраця: кращі практики і перспективи». Її спікерами стали очільники Закарпаття – Ігор Бондаренко та Михайло Рівіс, заступник голови Івано-Франківської облради Сергій Басараб та голова Чернівецької облради Іван Мунтян.
  Зазначалося, що Програму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад вже два роки реалізовують Львівськa, Івано-Франківськa, Закарпатськa та Чернівецькa обласні ради та «Єврорегіон Карпати-Україна». За цей час 124 інституції успішно реалізували 65 проєктів – від фестивалів до заміни очисних систем. Загальний бюджет на сьогодні складає 19 мільйонів гривень, в тому числі грант – 13,7 мільйонів гривень. 
  У своєму виступі Ігор Самійлович насамперед подякував керівництву Львівщини за запрошення на такий масштабний захід та можливість презентувати Закарпаття, яке входить до спільної ініціативи чотирьох областей та Асоціації органів місцевого самоврядування і вже активно впроваджує різні проєкти. Також він наголосив на ефективній співпраці ОДА та облради, спрямованій на підвищення рівня якості життя закарпатців.
  Після виступів та дискусій очільник Львівщини Олександр Ганущин презентував ініціативу міжрегіональної співпраці «Мале Карпатське коло», а виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин - Програму підтримки ініціатив місцевих карпатських громад. 
  Пресслужба ОДА