• Новини / Актуальне

  На засіданні комісії розглянули питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа


  В Тячівській РДА відбулося засідання    комісії з питань придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. 

  Дану комісію створено з метою вирішення питань надання субвенції для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт і осіб з їх числа.

  Провів засідання голова  комісії,  в.о. голови Тячівської районної державної  адміністрації Михайло Полажинець. 

  Постановою КМУ від 26.06.2019 №616 затверджений Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

  В ході роботи  комісія прийняла рішення про виплату грошової компенсації  для придбання житла дитині сироті в порядку черговості та надала роз’яснення щодо подальшого оформлення всіх необхідних документів. 


  Прес-служба Тячівської райдержадміністрації