В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВ ДІТЕЙ

2019-12-11 15:24:10

У Закарпатській ОДА відбувся круглий стіл за участі регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області Діани Швардак, провідного спеціаліста відділу регіонального представництва в західних областях Ігоря Гречухи для представників органів місцевого самоврядування та Служби у справах дітей Закарпатської обласної державної адміністрації, присвячений тридцятиріччю «Конвенції ООН про права дитини».
Його метою було обговорення із працівниками органів місцевого самоврядування та представниками Служби у справах дітей вимог законодавства з питань захисту прав дітей та практичне застосування їх в роботі.
Під час круглого столу фахівці також звернули увагу на медичні та освітні потреби дітей та статистику домашнього насильства, зміни до кримінального кодексу та про практику застосування законодавства щодо захисту прав дітей.

Остання зміна сторінки: 11-12-2019 12:26