Здійснено робочу поїздку з інспектування доріг району

2019-12-12 16:13:37

Сьогодні  в.о. голови державної адміністрації  Михайло Полажинець та керівник апарату РДА Богдан Макусій проінспектували районні дороги Тересва-Нересниця, Нересниця-Дубове, Дубове-Усть-Чорна.  В ході робочого візиту було зазначено, що на ділянках доріг  де утворилися вибоїни необхідне їх усунення.

Відносно аварійної ситуації в с. Красна де можливий зсув ґрунту необхідно водним господарством вжити термінових заходів щоб не допустити  руйнування дороги. Відтак  в телефонному  режимі в.о. голови РДА Михайлом Полажинцем  надано доручення керівникам відповідних  структур щодо термінового обстеження.

Також зауважено начальнику Тячівського райавтодору Василю Варзі забезпечити певні ділянки доріг на території с. Крива піщано-гравійною сумішшю для підсипки дороги під час ожеледиці.

Проблемні питання, які були виявлені під час робочої поїздки взято на контроль керівництвом РДА з метою їх усунення.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації