Здійснено робочу поїздку в с. Нижня Апша

2019-12-13 10:25:52

12 грудня, в.о. голови РДА Михайло Полажинець здійснив поїздку в  с. Нижня Апша з метою ознайомлення з ходом робіт по   будівництву об’єкта дитячого садочку на 100 місць яке фінансується за кошти ДФРР.

Представники районної влади оглянули територію об’єкту, побували в середині приміщення. На сьогодні виконані роботи більше ніж на 60 відсотків, здійснено перекриття даху будівлі металочерепицею, встановлено вікна та проводиться облаштування приміщень.
Садок відповідатиме найвищим вимогам щодо потреб дитини та її розвитку.

Під час робочої поїздки встановлено, що всі будівельні роботи виконуються відповідно до затвердженого календарного плану.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації