Відбулось урочисте відкриття реконструйованої Солотвинської дитячої школи мистецтв

2019-12-13 14:29:23

12 грудня, відбулось урочисте відкриття реконструйованої Солотвинської  дитячої школи мистецтв.

Участь в урочистому відкритті взяли в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець, керівник апарату райдержадміністрації Богдан Макусій, начальник відділу культури РДА Василь Гудак, заступник директора Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури Василь Барановський та інші.

Можливість реконструювати та осучаснити зовнішній вигляд споруди з’явилась завдяки активному сприянню  керівництва району. Кількість приміщень у школі збільшилось завдяки добудованому корпусу, відтак всюди проведені необхідні ремонтні роботи для ефективного навчання дітей, естетично оформлено як зовнішній, так і внутрішній вигляд будівлі.

За останні десять років на об’єкті освоєно близько 5 млн. грн. Під час перебудови було чимало утруднень, але завдяки згуртованості їх вдалося подолати.

Відтак представники району урочисто  перерізали символічну стрічку та увійшли в оновлену школу.

З вітаннями  та побажаннями на адресу колективу ДШМ звернулись  в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинецьначальник відділу культури РДА Василь Гудак, заступник директора Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури Василь Барановський.

З нагоди важливої події керівник та викладачі закладу були відзначені подяками.

В школі виховуються талановиті учні, які завжди вражають та надихають своєю творчістю. Неабияких мистецьких успіхів вони досягають завдяки своїй наполегливій праці та плідній роботі викладацького колективу, що володіє високим професіоналізмом. Гості міста та мешканці селища мали можливість подивитися  захоплюючі виступи вихованців ДШМ.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації