В День святого Миколая діти учасників АТО на Тячівщині отримали подарунки та казкову виставу

2019-12-19 17:28:14
Сьогодні, 19 грудня 2019 р. в День святого Миколая у великому залі РБК відбувся традиційний районний захід «Святий гість», який організатори підготували для діток учасників АТО.
На свято навідались також  представники  Тячівської РДА  - в.о. голови Михайло Полажинець,  начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи РДА Василь Калинич, начальник відділу культури Василь Гудак та ін.
Учасникам дійства було представлено виставу, в якій ролі казкових героїв виконали:  хлопчик  Рома  (Петро Фера – учень Тячівської ЗОШ №1) хлопчик Мішка (Михайло Фера – учень Тячівської ЗОШ №1), Ангел (Дарина Майор –Тячівська ЗОШ №1), Баба Яга (завідувач студії звукозапису РБК), Ніч (Марія Токар – учениця Добрянської ЗОШ I-IIIст.), Святий Миколай (учень Добрянської ЗОШ I-IIIст.).
Глядачам дарували музичні номери учні Ганичівської, Буштинської, Тересвянської, Углянської, Нересницької, Тячівської, Солотвинської, Нижньоапшанської, дитячих шкіл мистецтв району та будинку культури села Руське-Поле. Також танцювальним дарунком всіх привітали вихованці клубу спортивного танцю «Фортуна» (керівник Жанна Поор, та Ольга Роман).
З Днем святого Миколая та прийдешніми новорічно-різдвяними святами присутніх на святі привітав в.о. голови РДА Михайло Полвжинець. Відтак дітям учасників АТО та кожному учаснику святкової концертної програми було вручено солодкі подарунки.
 Пресслужба Тячівської райдержадміністрації