ІГОР БОНДАРЕНКО: БЮДЖЕТ ЗАКАРПАТТЯ НА 2020 РІК Є ЗБАЛАНСОВАНИЙ, БЕЗДЕФІЦИТНИЙ І ВРАХОВУЄ УСІ НЕОБХІДНІ ПЕРШОЧЕРГОВІ ВИДАТКИ

2019-12-23 11:15:18
У п’ятницю, 20 грудня, у сесійній залі відбулася останнє в цьому році засідання 17-ї сесії облради сьомого скликання, під час якого обласні обранці затвердили головний документ краю – бюджет на 2020 рік.
Участь у зібранні взяв голова ОДА Ігор Бондаренко, його заступники та керівники підрозділів облдержадміністрації.
Як зазначає розробник документу – департамент фінансів ОДА, обласний бюджет на 2020 рік сформовано з урахуванням змін, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України та інших законодавчих актів, що стосуються місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин. Показники соціальних стандартів та обсяги трансфертів з державного бюджету - з врахуванням прогнозних та програмних документів економічного і соціального розвитку країни та області, регіональних та державних цільових програм.
Тож річний бюджет складатиме 2 304 719 300 грн, видатки - 2 290 573 500 грн. «За» прийняття цього документу проголосувало 55 з 56 присутніх депутатів.
При формуванні обласного бюджету на наступний рік враховано підвищення рівня соціальних стандартів.
Також враховано, що з 1 квітня усі обласні заклади охорони здоров’я фінансуватимуться із Державного бюджету через Національну службу здоров’я за договорами, укладеними на відшкодування вартості надання медичних послуг. Крім того, з 1 січня передаються видатки на відшкодування пільг та субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг та надання соціальної допомоги від Міністерства фінансів до Міністерства соціальної політики.
- Обласний бюджет на 2020 рік є збалансований, бездефіцитний і враховує усі необхідні першочергові видатки, - коротко зазначив Ігор Бондаренко.
Пресслужба ОДА