• Новини / Спорт

Микола Кошілко з Тячева - переможець обласного новорічного турніру з шашок

Змагання з шашок-64 в Мукачеві є завершальними в році. І всі спортсмени бажають взяти в них участь, адже кожному хочеться закінчити рік на хорошій ноті та зустріти новий з приємними спортивними показниками.

А тому на турнір приїхала вся обласна  шашкова еліта. І боротьба була досить цікава, напружена, з інтригуючим   сценарієм. Сильну конкуренту боротьбу відмітив представник Виноградівщини Мирослав Коцур. По жорсткості боротьби цей турнір не уступає іншим, навіть випереджує їх. А тому й запропонував переможця змагань включити у фінал особистого чемпіонату області з шашок-64.
    Спортсмени змагалися по швейцарській системі в сім турів. Кожному на гру відводилось по 10 хвилин плюс 5 секунд за зроблений хід.Перед заключним туром вперед вирвались Микола Кошілко з Тячева і Микола Коперльос з Великого Бичкова. Їхні шанси на перше місце були найкращі. Обидва закінчили свої партії внічию, а такий результат влаштовував їх, тому що ризикувати було доволі загрозливо.
     А ще втома могла вплинути на гру, адже кожна партія давалась важко і забирала багато сил і енергії. Кращий додатковий показник вивів на перше місце Миколу Кошілко. Микола Коперльос – другий. На третє місце по очкам претендували три спортсмени. Анатолій Вайда (Іршава), Михайло Рішко (Ужгород) і Володимир Гриценко (Свалява). Додатковий показник кращим виявився у Анатолія Вайди. Він – третій.
    Серед жінок кращі результати показали вихованки клубу “Вікторія” Іршавського міського Центру позашкільної освіти Катерина Мойсей, Вероніка Терпай, Анастасія Купар. Відміченонайстарших учасників Михайла Поворозника з Перечина, Володимира Гриценко (Свалява) і наймолодшу учасницю Дарину Лелітку.
    PS. Спортсмени-шашкісти затвердили календарний план на 2020 рік, збірну області, членські та турнірні внески.
    Анатолій Вайда, голова обласної федерації шашок