• Новини / Суспільство

НА ЗАКАРПАТТІ ПРОЙШЛИ МІСЦЕВІ ВИБОРИ ГОЛІВ ТА ДЕПУТАТІВ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

У неділю, 22 грудня, в Україні відбулися вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 86 об’єднаних територіальних громадах.
    На Закарпатті голів та депутатів обирали в дев’яти новостворених об’єднаних територіальних громадах. Вибори пройшли вільно та демократично. Не зафіксовано надзвичайних ситуацій, стихійного лиха, суттєвих фактів порушення громадського порядку, виборчого законодавства, проблем із списками виборців, фактів чинення перешкод у діяльності виборчих комісій.
    Вчасно було відкрито і закрито всі виборчі дільниці. Громадський порядок забезпечувало понад 500 співробітників Головного управління  Національної поліції в області та військовослужбовців з Нацгвардії.
    Зазначимо, що відповідно до Перспективного плану формування територій громад Закарпатської області, затвердженого Кабінетом Міністрів України 18 грудня цього року, в регіоні передбачається створення 60 громад. Ця цифра ще не остаточна, бо робота над перспективними планами усіх областей триватиме в регіонах аж до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій.